Kieleccy rzemieślnicy

Wtorek, 01 czerwca 2021

Rusza akcja wspierająca zakłady rzemieślnicze z Miasto Kielce

Jeszcze do niedawna zawody rzemieślnicze cieszyły się dużą popularnością. Kryzys, który pociągnęła za sobą epidemia koronawirusa, uderzył w lokalnych przedsiębiorców. Niektóre pracownie zostają zamknięte, inne stoją na skraju bankructwa. Rzemieślnicy próbują zawalczyć i dostosować się do obecnej rzeczywistości i do nowych potrzeb klientów. Niektóre zakłady decydują się zastosować nowe rozwiązania, takie jak np. przeniesienie się do internetu, jako próby zaistnienia w przestrzeni wirtualnej. Takie rozwiązanie nie jest możliwe dla wszystkich. Wychodząc naprzeciw Biuro ds. Przedsiębiorczości i Centrum Obsługi Inwestora, Instytut Dizajnu w Kielcach i Izba Rzemieślników i Przedsiębiorców w Kielcach zdecydowały się połączyć siły w kampanii promocyjnej  „Kieleccy Rzemieślnicy” , realizowanej w ramach inicjatywy Kielce dla Przedsiębiorców.

Celem projektu jest promocja usług zakładów rzemieślniczych z terenu Miasta Kielce w lokalnych mediach, internecie, broszurach i na billboardach oraz stworzenie i popularyzacja interaktywnej mapy kieleckich zakładów rzemieślniczych.

Wszystkich przedsiębiorców zapraszamy do zgłoszenia chęci udziału w kampanii. Wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy, można przesłać drogą mailową w postaci zeskanowanego dokumentu na adres: katarzyna.zarzeczny@um.kielce.pl lub dostarczyć osobiście w wersji papierowej do Wydziału Przedsiębiorczości i Komunikacji Społecznej, Biuro ds. Przedsiębiorczości i Centrum Obsługi Inwestora, ul. Strycharska 6, pok. 4, 14, Kielce. Kontakt telefoniczny pod numerem - 41 36 76 571.

Link do formularza dostępny na stronie

źródło: https://www.facebook.com/kielcedlaprzedsiebiorcow